Detalės

Metai:
Šalis:
Kino studija:

Informacija apie filmą

Žavus kiauliukas, vardu Mažylis, iškeliauja į miestą. Jo gerasis šeimininkas Hogetas susižeidžia ir nebegali dirbti. Ponia Hoget stengiasi iš visų jėgų išlaikyti ūkį, tačiau jai nesiseka. Bankininkai pagarasina atimti fermą, jei Hogetai nesumokės skolų. Mažylis su šeimininke patraukia į miestą ieškoti laimės. Didmiestyje jie apsistoja vieninteliame viešbutyje, kur mielai sutinkami ir gyvūnėliai.

Gyventi jaukiuose namuose, drauge su beždžionėlėmis, katėmis ir šuniukais Mažyliui patinka. Tačiau vieną baisią dieną nedraugiški ir nuolat viskuo besiskundžiantys kaimynai iškviečia šungaudžius. Per stebuklą sveikas ir laisvas likęs Mažylis pasiryžta padėti savo naujiems ką tik sučiuptiems draugams.

Prie filmo dirmo

James Cromwell

Farmer Arthur Hoggett


Warning: Attempt to read property "name" on null in /home/vamelt/domains/naujifilmai.com/public_html/wp-content/plugins/masvideos/includes/masvideos-movie-template-functions.php on line 1424

George Miller

Režisierius
Filmas “Mažylis mieste (1998)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė

Mažylis mieste (1998)