Detalės

Metai:
Šalis:

Informacija apie filmą

Meniu – Filmo istorija pasakoja apie porelę (Anya Taylor-Joy ir Nicholas Hoult), kuri keliauja į pakrantės salą pavalgyti išskirtiniame restorane, kuriame šefas (Ralph Fiennes) parengė gausų meniu su šokiruojančiais netikėtumais. Platesnis filmo siužetas kol kas neatskleidžiamas, tačiau paviešintoje restorano nuotraukoje, kurios priešakyje matosi aktoriai R. Fiennes ir A. Taylor-Joy, aiškiai matosi nustebęs Anya Taylor-Joy veidas. Filmas įvardijamas kaip tamsi komedija – trileris, todėl netikėtumo aktorės veide kontekstas vis dar išlieka paslaptimi.

Filmą „Meniu“ režisavo Mark Mylod, scenarijų parašė Seth Reiss ir Will Tracy, o prodiusuoja Betsy Koch ir Adam McKay. Nors A. McKay yra tik filmo prodiuseris, jei šis projektas bus kažkas panašaus į kitas jo tamsias komedijas, tokias kaip „Valdžia“ (angl. „Vice“) ar „Nežiūrėk aukštyn“ (angl. „Don‘t Look Up“), kino gerbėjų laukia tikras malonumas.

Tačiau viskas, kas susiję su Anya Taylor-Joy, šiuo metu yra privalomas pažiūrėti turinys. Per savo karjerą aktorė jau pasirodė daugybėje įsimintinų filmų, tokių kaip anksčiau minėtas siaubo filmas „Ragana“, psichologiniame trileryje „Skilimas“ (angl. „Split“), dramoje „Emma“ ar psichologiniame siaubo filme „Paskutinė naktis Soho rajone“ (angl. „Last Night in Soho“). Vis dėlto plačioji auditorija Anya Taylor-Joy pažins iš populiariojo „Netflix“ serialo „Karalienės gambitas“ (angl. „The Queen‘s Gambit“), kur ji buvo nominuota „Emmy“ apdovanojimui už šachmatininkės Betės Harmon vaidmenį.

Visi su nekantrumu laukia pamatyti, kaip Anya Taylor-Joy suvaidins greta neįtikėtinai talentingo Ralph Fiennes, tačiau kiti filmo aktoriai taip pat yra aukščiausios klasės. Filme „Meniu“ taip pat vaidina Nicholas Hoult, Hong Chau, Janet McTeer, Judith Light, Reed Birney, Paul Adelstein, Aimee Carrero, Arturo Castto, Mart St. Cyr, Rob Yan bei John Leguizamo.

Šiame filme yra daug intriguojančių paslapčių ir, atsižvelgiant į minėtus „šokiruojančius netikėtumus“, šioje tamsioje komedijoje gali būti gana daug siaubo. Anya Taylor-Joy jau yra ankščiau suvaidinusi keliuose sukrečiančiuose filmuose, todėl su „Meniu“ viskas įmanoma.

Filmas “Meniu (2022)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė

Meniu (2022)