Detalės

Metai:
Kino studija:
Kitas pavadinimas: Dune 2 (JAV)

Informacija apie filmą

Daugelį metų buvo tikima, kad vienas iškiliausių mokslinės fantastikos kūrinių Franko Herberto „Kopa“ yra tam tikra prasme užkeiktas ir nesiduoda ekranizuojamas, o jei tai kokiu nors būdu vis tik pavyksta, toji ekranizacija lieka tokia, kokią norima kuo greičiau pamiršti. Taip buvo iki pat 2021 m., kol ekranus pasiekė kanadiečio Deniso Villeneuve’o „Kopa“, privertusi žiūrovus aikčioti ir gėrėtis filmo vizualika, didingumu ir neskubriai vystoma istorija. Tad iš antrosios dalies tikimės nemažiau ir nekantriai laukiame sugrįžimo į Arakį – bergždžią, atšiaurų, mirtinai pavojingą, tačiau įspūdingą ir pakeriantį. Kino teatrus antroji „Kopos“ dalis, į kurią sugrįš pagrindiniai pirmosios aktoriai, pasieks lapkričio pabaigoje.

Prie filmo dirmo

Rebecca Ferguson

Lady Jessica Atreides

Josh Brolin

Gurney Halleck

Stellan Skarsgård

Baron Vladimir Harkonnen

Dave Bautista

Beast Rabban Harkonnen

Charlotte Rampling

Reverend Mother Mohiam

Austin Butler

Feyd-Rautha Harkonnen

Christopher Walken

Emperor Shaddam IV

Florence Pugh

Princess Irulan Corrino

Léa Seydoux

Lady Margot Fenring


Warning: Attempt to read property "name" on null in /home/vamelt/domains/naujifilmai.com/public_html/wp-content/plugins/masvideos/includes/masvideos-movie-template-functions.php on line 1424

Silver Screen Partners II

Denis Villeneuve

Scenarijaus autorius

Jon Spaihts

Scenarijaus autorius

Strike Entertainment

Filmas “Kopa. Antra dalis (2024)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė

Dune: Parte dos (2024)