Kaip prisijaukinti slibiną (2010)

How to Train Your Dragon (2010)

Žymos:

Informacija apie filmą

Galingoje vikingų gentyje auga berniukas, vardu Žagsulys. Berniukas turi savo požiūrį į pasaulį, kuris nesutampa su vyraujančiu šioje žiaurių, didvyriškų slibinų medžiotojų ir žudikų gentyje. Jei Žagsulys būtų eilinis vaikis, niekas pernelyg nesisielotų – laikytų nevykėliu ir tiek. Tačiau jis – vikingų genties vadų vaikas, kuriam numatyta didi ir šlovinga ateitis. Trumpai tariant, Žagsulys išsiunčiamas į žygį, kurio metu turi sumedžioti savo pirmąjį slibiną ir taip parodyti, kad yra pasirengęs tapti pilnaverte genties dalimi ir tinkamu savo tėvo įpėdiniu. Įdomumai prasideda, kuomet berniukas, pagaliau suradęs slibinų gyvenvietę, savo užduočiai atlikti išsirenka patį silpniausią slibiną, kuris netgi neturi dantų (ir yra vadinamas Bedančiu).

Prie filmo dirmo

Jay Baruchel

Hiccup Horrendous Haddock III (voice)

Gerard Butler

Stoick the Vast (voice)

Craig Ferguson

Gobber the Belch (voice)

America Ferrera

Astrid Hofferson (voice)

Jonah Hill

Snotlout Jorgenson (voice)

Christopher Mintz-Plasse

Fishlegs Ingerman (voice)

T.J. Miller

Tuffnut Thorston (voice)

Kristen Wiig

Ruffnut Thorston (voice)

David Tennant

Spitelout (voice)

Strike Entertainment

Dean DeBlois

Režisierius


Warning: Attempt to read property "name" on null in /home/vamelt/domains/naujifilmai.com/public_html/wp-content/plugins/masvideos/includes/masvideos-movie-template-functions.php on line 1424

Chris Sanders

Režisierius
Filmas “Kaip prisijaukinti slibiną (2010)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė