Amanda Bynes

Aktorius

2006

Mergina vaikino kelnėse (2006)

- Viola Hastings

Dirbo prie

2019

Aniara (2019)

- Režisierius

17-metė aktorė Amanda Bynes, romantiškoje istorijoje “Ko nori mergina” suvaidinusi laisvą, pašėlusią, nesuvaržytą draudimų, draugišką ir linksmą amerikietę, nutarusią surasti savo tėvą, turtingą ir garbų aristokratą, realiame gyvenime auga laimingoje šeimoje. Jos tėvas Rickas – stomatologas.

Mama Lynn dirba tėtės klinikoje. Amanda turi 16-metę seserį Jillian ir 25-erių metų brolį Tommy. Amanda Bynes mokosi vien puikiais pažymiais, labiausiai jai patinka anglų kalba, jaunutė aktorė vairuoja automobilį Honda Accord.

Nuo 10-os metų Amanda Bynes dalyvauja įvairiuose TV projektuose, garsina filmus, vaidina, filmuojasi reklaminiuose klipuose. Būdama 13-kos ji jau vedė savo šou, pavadinimu “The Amanda Show”, kuris buvo labai populiarus, o jaunutė laidos vedėja greit tapo žinoma. Lig šiol laida nuolat kartojama, o gerbėjams atrodo, kad Amanda vis dar tebėra maža, simpatiška mergaitė. Nors iš tiesų, ji išaugo į dailią merginą. Kritikai puikiai įvertino Amandos vaidmenį juostoje “Ko nori mergina”.