Detalės

Metai:
Šalis:
Kino studija:

Informacija apie filmą

Viola (akt. Amanda Bynes) žaidžia mokyklos mergaičių futbolo komandoje ir jai puikiai sekasi. Negana to, mergina mano, jog ji taip gerai spardo kamuolį, kad galėtų žaisti vaikinų komandoje. Tik kur rasti tokią komandą, kuriai reikalinga mergiotė?..

Tačiau Viola ne iš kelmo spirta ir jos galvoje greitai gimsta planas. Mergina turi brolį dvynį Sebastijaną (akt. James Kirk), kuris lyg tyčia, niekam nieko nesakęs, išsprunka į Londoną. Ar galėjo Violai pasitaikyti geresnė proga ?!

Mergina nusprendžia persirengti vyriškais rūbais ir apsimesti broliu. O jau tada – tiesiu taikymu į berniukų mokyklą ir į berniukų futbolo komandą! Viskas labai paprasta. Na, nepaisant kelių smulkmenų: bendri vaikinų dušai, švelnus mergaitiškas balsas, vis išduodantis užsimiršusią Violą, ir kambario draugas… Tačiau Viola šauni užsispyrus mergina ir jai nebaisios jokios kliūtys.

Tik niekas Violai nesakė, kad jai teks gyventi viename kambaryje su pačiu šauniausiu, pačiu gražiausiu mokyklos vaikinu Diuku (akt. Channing Tatum)… Mergina pamažu įsimyli kambario draugą, bet privalo slėpti savo jausmus.

Lyg Violai būtų per maža širdies skausmo, paaiškėja, kad Diukas galvą pametęs dėl kitos merginos – Olivijos (akt. Laura Ramsey). Violos planas, turėjęs išpildyti jos svajones, ima eiti šuniui ant uodegos. Ji jaučiasi pačia nelaimingiausia mergina pasaulyje.

Tuo pat metu Olivija susižavi Sebastijanu. Gražuolė dūsauja, kad Sebastijanas yra pats nuostabiausias ir jautriausias vaikinas pasaulyje, būtent toks, apie kokį svajoja visos merginos. Olivija mano įsimylėjusi Sebastijaną, kuriuo persirengusi yra Viola…

Užverda tikra sumaištis – Viola myli Diuką, kuris žavisi Olivija, kuri įsimylėjusi Sebestijaną, kuris iš tiesų yra Viola!

Visai susipainiojusi Viola puola neviltin: ji nori žaisti futbolą, nori būti su Diuku, nori pabėgti nuo Olivijos.

Ir kai viskas atrodo jau beviltiškai susimaišę, yla išlenda iš maišo pačiu netikėčiausiu būdu – iš Londono keliomis dienomis anksčiau grįžta Violos brolis Sebastijanas…

Prie filmo dirmo

Filmas “Mergina vaikino kelnėse (2006)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė

Mergina vaikino kelnėse (2006)