Žvaigždžių karai: Epizodas IV – Nauja viltis (1977)

Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977)

Žymos: ,

Detalės

Metai:
Šalis:
Kino studija:
Kitas pavadinimas: A New Hope (JAV)

Informacija apie filmą

1977 m. Džordžo Lukaso pristatytas pasauliui filmas tapo sensacija ir legenda. Pirmasis pasakojimas apie ateityje vyksiančius karus tarp galaktikų buvo apdovanotas net 7 “Oskarais” ir atnešė neįtikėtiną 532 milijonų dolerių pelną. Įdomu, kad pinigų nepigiam garsiosios istorijos filmavimui Džordžas Lukasas užsidirbo kitu filmu – taip pat tapusiu septintojo dešimtmečio legenda – “Amerikietiškais grafitais”. Kaip tik tuomet režisierius susipažino su aktoriumi Harisonu Fordu. Šis vaidina beveik visose “Žvaigždžių karų” dalyse.


Pirmoji epopėjos dalis pasakoja apie berniuką – Luką Skaivokerį, gyvenantį drauge su dėde ir teta nedidelėje fermoje Tatunio planetoje. Berniukas trokšta mokytis, tačiau dėdei jis reikalingas padėti tvarkyti ūkį.


Tuo metu galaktiką užvaldo žiaurus tironas, galintis sunaikinti visas planetas. Jam pasipriešina princesė Lėja. Ji išsiunčia pasiuntinį su robotu androidu į valdovo kosminį laivą. Čia reikia surasti “Mirties žvaigždę”, galinčią sunaikinti galaktiką. Tatunio dykumoje sutinka Luką…

Prie filmo dirmo

Mark Hamill

Luke Skywalker

Carrie Fisher

Princess Leia Organa

Peter Cushing

Grand Moff Tarkin

Alec Guinness

Obi-Wan "Ben" Kenobi

David Prowse

Darth Vader (performer)

James Earl Jones

Darth Vader (voice)

Phil Brown

Uncle Owen

Jack Purvis

Chief Jawa

Alex McCrindle

General Dodonna

Eddie Byrne

General Willard


Warning: Attempt to read property "name" on null in /home/vamelt/domains/naujifilmai.com/public_html/wp-content/plugins/masvideos/includes/masvideos-movie-template-functions.php on line 1424

George Lucas

Režisierius

Silver Screen Partners II

George Lucas

Scenarijaus autorius
Filmas “Žvaigždžių karai: Epizodas IV – Nauja viltis (1977)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė

Žvaigždžių karai: Epizodas IV - Nauja viltis (1977)