Žmogus. kurio nebuvo (2001)

The Man Who Wasn't There (2001)

20011h 56mN-13,

Detalės

Metai:
Šalis:
Kino studija:
Kitas pavadinimas: The Barber Movie (JAV)

Informacija apie filmą

1949 m. mažame Šiaurės Kalifornijos miestelyje gyvena labai nuoširdus vyras vardu Edas. Jis nemėgsta labai daug šnekėti, todėl beveik su niekuo nekalba. Jis mėgsta rūkyti, todėl beveik neišsiima iš burnos cigaretės. Jis dirba kirpykloje, kuri priklauso žmonos Doris broliui Frankui. Edas nėra patenkintas savo gyvenimu, bet, kita vertus, net neįsivaizduoja, ką galima pakeisti, kad viskas būtų gerai. Kirpti plaukus ir daryti kvailas šukuosenas iki gyvenimo pabaigos jis tikrai nenori.


Edas labai sąžiningai myli savo žmoną Doris, kuri yra visiškai jam abejinga arba tik profesionaliai apsimetinėja, kad myli. Šeimos problema yra labai paprasta – Doris nori susilaukti vaikų, bet Edas labiau domisi pianino skleidžiamais Bethoveno muzikos garsais, nei seksu lovoje.


Vieną paprastą dieną Edas sulaukia stebuklo. Į kirpyklą užeina kažkoks keistuolis Creightonas Tolliveris ir papasakoja apie lengvą galimybę praturtėti – atidaryti sauso drabužių valymo saloną. Tačiau pagrindinių įrengimų įsigijimui reikia investuoti 10 tūkst. JAV dol. Tokių pinigų nei vienas iš pradedančių verslininkų neturi, bet Edas ryžtasi vieną kartą pakeisti savo nuobodų ir rutininį gyvenimą. Išsiaiškinęs, kad jo žmona Doris jau senokai yra užmezgusi meilės romaną su savo bosu Didžiuoju Deivu, gerasis kirpėjas pradeda vykdyti šantažo planą – 10 tūkst. JAV dol. arba informacijos apie neištikimybę paskleidimas.


Didysis Deivas yra labai gerbiamas ir žinomas miestelio žmogus. Jis puikiai supranta, kad į viešumą iškilusi paslaptingos meilės istorija ne tik pakenks geram įvaizdžiui, bet turės neigiamos įtakos lengvam uždarbiui. Juk jis yra visiškai priklausomas nuo žmonos ir direktoriauja ne kur kitur, o savo sugyventinei priklausomoje universalinėje parduotuvėje. Nenorėdamas didelių problemų, Didysis Deivas nusprendžia sumokėti reikalaujamą sumą, kaip jis pats įtaria, Creightonui Tolliveriui, kuris prieš keletą dienų taip pat kalbino investuoti į tą nelemtą sauso valymo verslą ir dabar kerštauja už neigiamą atsakymą.


Tačiau, atėjęs į susitikimą sutartoje vietoje, Didysis Deivas išsiaiškina, kad visą tą laiką jį šantažavo Edas Crane`as, ir ryžtasi pasikalbėti vyriškai. Jis puola tylenį kirpėją, bet pats žiauriai nukenčia. Visai to nenorėdamas, Edas netyčia nužudo Didįjį Deivą.


Žiaurios žmogžudystės byloje policijos pareigūnai apkaltina Doris, kuri nieko neįtaria, kad konfliktą pradėjo jos vyras. Norėdamas išgelbėti žmoną nuo blogiausio teismo sprendimo, Edas pasamdo geriausią Šiaurės Kalifornijos advokatą Freddy Riedenschneiderį. Kad užtektų pinigų neįtikėtinai dideliam jo honorarui, nuteistosios brolis Frankas užstato kirpyklą bankui.


Bet visa tai tik painios kriminalinės meilės istorijos užuomazga.

Prie filmo dirmo


Warning: Attempt to read property "name" on null in /home/vamelt/domains/naujifilmai.com/public_html/wp-content/plugins/masvideos/includes/masvideos-movie-template-functions.php on line 1424

Joel Coen

Režisierius

Silver Screen Partners II

Joel Coen

Scenarijaus autorius

Ethan Coen

Scenarijaus autorius
Filmas “Žmogus. kurio nebuvo (2001)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė

Žmogus. kurio nebuvo (2001)