Detalės

Metai:
Šalis:
Kino studija:
Oskaras: Geriausias scenarijus

Informacija apie filmą

Luiza – greito maisto restorano padavėja, jaučiasi vieniša ir išduota, nes jos vaikinas – gastroliuojantis pakelės restoranėliuose muzikantas nėra ištikimas draugas. Jos draugė energingoji Telma ištekėjusi taip pat netapo laimingesnė, nes patyrė, kad iš jos tikimasi tik virtuvinių paslaugų, tuo tarpu jos išrinktasis paskyrė sau vietą prie televizoriaus. Draugės nutaria pradėti naują gyvenimą: palikti savo vyrus ir pakyrėjusį miesteliūkštį. Nesėkmė viena, antra, trečia… merginos neteko savo santaupų, joms teko išgyventi ir aukos, ir žudiko vaidmenis…, po to sekė vagystės… kartą peržengus įstatymo ribą, nelengva grįžti atgal.

Tai filmas, atvėręs kelius į didįjį kiną Bradui Pittui. Už scenarijų filmas apdovanotas “Oskaru”.

Prie filmo dirmo


Warning: Attempt to read property "name" on null in /home/vamelt/domains/naujifilmai.com/public_html/wp-content/plugins/masvideos/includes/masvideos-movie-template-functions.php on line 1424

Ridley Scott

Režisierius
Filmas “Telma ir luiza (1991)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė

Telma ir luiza (1991)