Broliai Super Mario. Filmas (2023)

The Super Mario Bros. Movie (2023)

Žymos:

Detalės

Metai:
Šalis:
Kino studija:
Kitas pavadinimas: スーパーマリオブラザーズムービー (Japan)

Informacija apie filmą

Kino studija „Illumination“ ir viena žinomiausių bei sėkmingiausių kompiuterinių žaidimų kūrėja „Nintendo“ pristato naują animacinį brolių Super Mario filmą! Mamma-mia!


Daužantis plytas ir valgantis grybus italų santechnikas, vardu Mario, keliauja per Grybų karalystę su princese Pyč ir grybu, vardu Toudas, kad surastų savo brolį dvynį Luidžį ir išgelbėtų pasaulį nuo tirono, liepsnomis besispaudančio drakono, Kupų karaliaus Bauzerio.


Grybų karalyste, štai ir-a mes! Varom!


1985 m. išleistas vaizdo-žaidimas „Broliai Super Mario“, įtrauktas į Gineso rekordų knygą, kaip visų laikų perkamiausias žaidimas, atnešė didžiulę sėkmę „Nintendo“ žaidimų konsolei ir ją išpopuliarino visame pasaulyje.

Prie filmo dirmo

Chris Pratt

Mario (voice)

Anya Taylor-Joy

Princess Peach (voice)

Charlie Day

Luigi (voice)

Jack Black

Bowser (voice)

Seth Rogen

Donkey Kong (voice)

Fred Armisen

Cranky Kong (voice)

Khary Payton

Penguin King (voice)


Warning: Attempt to read property "name" on null in /home/vamelt/domains/naujifilmai.com/public_html/wp-content/plugins/masvideos/includes/masvideos-movie-template-functions.php on line 1424

Michael Jelenic

Režisierius
Filmas “Broliai Super Mario. Filmas (2023)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė

Super Mario broliai (2023)