Detalės

Metai:
Šalis:
Kino studija:
Pajamos: $18,994,653.00

Informacija apie filmą

Tomas Beketas, kietas ir visko matęs Jungtinių Valstijų jūrų pėstininkas ir snaiperis, turi nužudyti Panamos maištininką, kurį vietos narkotikų kartelis remia prezidento rinkimuose.


Jo partneris – žalias naujokėlis Ričardas Mileris, Olimpinis šaudymo čempionas, kuris dar gyvenime nėra nieko nužudęs, bet teoriškai yra labiau patyręs už patį Beketą – tai ir yra pagrindinė jų nesutarimų priežastis skinantis kelią per džiungles ir sekant auką.


Jų uždavinys – ne tik nušauti auką, bet ir išvengti jo asmens sargybinio, buvusio Beketo mokinio, išpuolio.
Naujokas yra priverstas sparčiai mokytis norėdamas įvykdyti misiją, kurią sunkina priešo kariai, atsiskyrėlis amerikietis, perėjęs į priešo pusę, paslaptingas snaiperis El Cirujano ir pačios džiunglės šiame Panamos režisieriaus Luis Llosa kariniame trileryje.

Prie filmo dirmo

Tom Berenger

Thomas Beckett

Billy Zane

Richard Miller

J.T. Walsh

Beckett Senior Officer

Aden Young

Doug Papich

Ken Radley

El Cirujano

Gary Swanson

NSC Officer in Washington

Hank Garrett

Admiral in Washington

Vanessa Steele

Mrs. Alvarez

Teo Gebert

Ripoly's Friend


Warning: Attempt to read property "name" on null in /home/vamelt/domains/naujifilmai.com/public_html/wp-content/plugins/masvideos/includes/masvideos-movie-template-functions.php on line 1424

Luis Llosa

Režisierius

Silver Screen Partners II

Michael Frost Beckner

Scenarijaus autorius
Filmas “Snaiperis (1993)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė

Snaiperis (1993)