Detalės

Metai:
Šalis:
Kino studija:
Oskaras: Geriausias operatoriaus darbas

Informacija apie filmą

Tai įspūdingas epas apie šeimą, kurios vyrus subūrė moters žavesys ir pasmerkė pražūčiai jos aistra, pelnęs vieno geriausių filmų, per eilę metų sukurtų Holivude, titulą ir “Oskarą” už kinematografiją.

Tai jaudinanti istorija apie žmogų, egzotiškose senovės Amerikos prerijose bei Pirmojo Pasaulinio karo apkasuose ieškantį kompromiso tarp savęs ir savo šeimos, bandančios tiesiog anuo sudėtingu praėjusio šimtmečio pradžios laikotarpiu. Anthony Hopkinsas vaidina Jungtinių Valstijų kavalerijos karininką, kuris atsistatydino, protestuodamas prieš nepakenčiamą požiūrį į indėnų tautą, ir apsigyveno nuošalioje Montanos kalvų papėdėje kartu su trimis labai skirtingais savo sūnumis: šaltakraujiškuoju Alfredu, idealistu jaunyliu Samueliu ir maištinguoju, egzotišku viduriniuoju Tristanu. Juos visus sieja beatodairiška meilė šeimai, tačiau kai į brolių gyvenimą įsiveržia moteris (J. Ormond), konkurencija tarp jų virsta neapykanta.

“Rudens legendos” pavergia savo siužetu, įspūdingais panoraminiais vaizdais ir muzika.

Prie filmo dirmo

Brad Pitt

Tristan Ludlow

Anthony Hopkins

Col. William Ludlow

Aidan Quinn

Alfred Ludlow

Henry Thomas

Samuel Ludlow


Warning: Attempt to read property "name" on null in /home/vamelt/domains/naujifilmai.com/public_html/wp-content/plugins/masvideos/includes/masvideos-movie-template-functions.php on line 1424

Edward Zwick

Režisierius
Filmas “Rudens legendos (1994)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė

Rudens legendos (1994)