Detalės

Metai:
Šalis:
Kino studija:

Informacija apie filmą

Praėjus beveik 30 metų nuo „Bulvarinio skaitalo“, dvi Holivudo legendos – vėl kartu: Bruce‘as Willisas ir Johnas Travolta sugrįžta veiksmo kupiname kriminaliniame trileryje „Rojaus miestas“. Ši juosta taip yra viena paskutinių progų didžiajame ekrane išvysti B. Willisą: aktorius, jam diagnozavus afaziją, paskelbė, kad artimiausiu metu baigs karjerą.

Ianas Svonas (B. Willisas) yra už atlygį nusikaltėlius gaudantis premijų medžiotojas. Paskutinė jo operacija Havajuose, Maui saloje, susiklosto tragiškai: vyras pašaunamas sugauto nusikaltėlio bendrininkų ir, pasak gandų, žūsta. Jo sūnus Rajanas (akt. Blake‘as Jenneris) kartu su savo buvusiu partneriu Robiu (Stephenas Dorffas) ir vietine detektyve Savana (Praya Lundberg) nutaria išsiaiškinti visas šio įvykio aplinkybes ir atvyksta į Maui salą.

Netrukus paaiškėja, kad paskutinė Iano operacija toli gražu nebuvo eilinis paprasto nusikaltėlio sugavimas ir pristatymas teisėsaugai: už viso to slypi didžiulė kriminalinė struktūra, vadovaujama žiauraus ir negailestingo boso vardu Baklis (Johnas Travolta). Baklis garsėja tuo, kad itin žiauriai susidoroja su bet kuo, pastojusiu kelią jam ir jo planams. Tačiau kuomet Rajanui ir jo komandai iškyla mirtinas pavojus, jie sulaukia netikėtos pagalbos ir stoja į žūtbūtinę priešpriešą su negailestingu nusikaltėliu, užvaldžiusiu šį pasakiško grožio rojaus kampelį.

Prie filmo dirmo


Warning: Attempt to read property "name" on null in /home/vamelt/domains/naujifilmai.com/public_html/wp-content/plugins/masvideos/includes/masvideos-movie-template-functions.php on line 1424

Chuck Russell

Režisierius
Filmas “Rojaus miestas (2022)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė

Rojaus miestas (2022)