Detalės

Metai:
Šalis:
Kino studija:

Informacija apie filmą

Kelionė į kitą dimensiją, kuri nepavaldi žvilgsniui, klausai nei protui, kur vaizduotei nėra ribų. Keturi režisieriai pristato keturias šiurpias istorijas, vykstančias šioje Prieblandos zonoje.

Kraupus incidentai

Aktorės Jennifer Jason Leigh tėvas Vicas Morrow žuvo 1983 metais filmuojant juostą „Prieblandos zona“. Tačiau dar baisiau yra tai, kad vyras išpranašavo savo mirtį. Likus metams iki „Prieblandos zonos“ filmavimo, V. Morrow pasirašė 5 mln. JAV dolerių vertės gyvybės draudimo sutartį ir savo draugams ir šeimai pasakė, kad nujautė, jog kito filmo filmavimo metu jam kažkas nutiks. Filmuojant „Prieblandos zoną“ nukrito sraigtasparnis, ir šios nelaimės metu Vicui Morrow buvo nupjauta galva. Per incidentą taip pat žuvo du aktoriai vaikai. Buvo pradėtas ilgas tyrimas, iškelta byla. Nustatyta, kad žuvę du vietnamiečiai vaikai aktoriai buvo prodiuserių pasamdyti nelegaliai. Taip pat buvo išsiaiškinta, kad vienas filmo dizaineris per klaidą savo eskizuose nupaišė sudegusį sraigtasparnį, nukritusį į vidurį upės. Taigi, nelaimė iš esmės buvo išpranašauta.

Twilight Zone: The Movie (1983)

An anthology film, presenting remakes of four episodes of the popular television series “The Twilight Zone,” featuring the segments “Time Out,” “Kick the Can,” “It’s a Good Life” and “Nightmare at 20,000 Feet.”

Prie filmo dirmo

Dan Aykroyd

Passenger / Ambulance Driver (Prologue / segment "Time Out")


Warning: Attempt to read property "name" on null in /home/vamelt/domains/naujifilmai.com/public_html/wp-content/plugins/masvideos/includes/masvideos-movie-template-functions.php on line 1424

George Miller

Režisierius
Filmas “Prieblandos zona (1983)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė

Prieblandos zona (1983)