Detalės

Metai:
Šalis:
Kino studija:

Informacija apie filmą

Džiaukitės kiekviena diena, nes nežinia ar ji nebus bus paskutinė…

Kai į Žemę įsiveržia JIE, niekas iš žmonių rasės negalėjo net įsivaizduoti, kad tai kada nors taps šiurpia realybe. JIE trokšta užkariauti mūsų planetą ir paversti žmones savo vergais. Atrodo, niekas negali sustabdyti gresiančios mirties ir siaubo. Prasideda svarbiausias karas Žemės ir visos žmonijos istorijoje. Karas, po kurio mūsų planeta niekada nebebus tokia, kokia buvo. Jei apskritai išliks.

Ferjė šeima – Rėjus, Merė En ir jų mažoji dukrelė Reičelė, atsiduria pačiame netikėtai atsivėrusio pragaro centre. Jie vis dar negali patikėti tuo, kas vyksta – tai pernelyg nelaukta, pernelyg nerealu, pernelyg siaubinga. Tačiau ilgai galvoti nebelieka laiko – tenka kovoti už savo ir artimųjų gyvybes.

Režisierius Stevenas Spielbergas filmą, kurio pradinis biudžetas buvo 200 milijonų dolerių, sratė remdamasis modernia klasikinio H.G.Wellso fantastikos romano “Pasaulių karas” versija.

Daugiau nei 500 kompiuteriu sukurtų vaizdų, stulbinančios veiksmo scenos. Jaudinanti paprastos šeimos, bandančios išlikti chaosu virtusiame pasaulyje, drama. Filmas toks realistinis, bijosite pakelti akis į dangų.

Prie filmo dirmo

Tom Cruise

Ray Ferrier

Dakota Fanning

Rachel Ferrier


Warning: Attempt to read property "name" on null in /home/vamelt/domains/naujifilmai.com/public_html/wp-content/plugins/masvideos/includes/masvideos-movie-template-functions.php on line 1424

Filmas “Pasaulių karas (2005)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė

Pasaulių karas (2005)