Namas girios glūdumoj (2012)

The Cabin in the Woods (2012)

Detalės

Kitas pavadinimas: La cabane dans les bois (Kanada)
Rezultatai Lietuvoje: Pajamos: 99 tūkst. Lt. Žiūrovų: 7 tūkst.

Informacija apie filmą

Penki bičiuliai atvyksta kažkur į vidurį miško ir įsikuria apleistame namelyje. Susipažinkite su vakarėlio dalyviais. Geidžiamas ir žavus vyrukas Kurtas (aktorius Chrisas Hemsworthas, “Toras”) stvėrė už parankės aistringą ir temperamentingą draugę Džiulę (aktorę Anna Hutchinson). Sportiškai sudėtas, protingas ir intelektualus juodaodis atletas Holdenas (aktorius Jesse Williamsas) apsisprendė praleisti savaitgalį su juo aklai apsižavėjusia ir drovia Dana (aktorė Kristen Connolly). Kartu su jais į mikroautobusą dar įlipa apsipūtęs ir apsirūkęs Martis (aktorius Franas Kranzas). Jie nori pakeisti aplinką, atsipalaiduoti ir smagiai papramogauti. Bet kaip tik tada prasideda nenumatyti, siaubingi, klaikūs ir labai blogi dalykai.

Prie filmo dirmo


Warning: Attempt to read property "name" on null in /home/vamelt/domains/naujifilmai.com/public_html/wp-content/plugins/masvideos/includes/masvideos-movie-template-functions.php on line 1424

Drew Goddard

Režisierius

Silver Screen Partners II

Drew Goddard

Scenarijaus autorius

Joss Whedon

Scenarijaus autorius

Strike Entertainment

Joss Whedon

Prodiuseris
Filmas “Namas girios glūdumoj (2012)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė

Namas girios glūdumoj (2012)