Monstrų viešbutis: Aukštyn kojom (2022)

Hotel Transylvania: Transformania (2022)

Detalės

Kino studija:
Metai:
Šalis:

Informacija apie filmą

Koks yra didžiausias monstro košmaras? Tapti žmogumi! Būtent tokia lemtis ištinka žaviuosius herojus paskutinėje Monstrų viešbučio filmų serijos dalyje. Ketvirtoje „Monstrų viešbučio“ dalyje Drakula ir jo šeimyna susiduria su siaubingu pavojumi. Paslaptingas ir galingas profesoriaus Van Helsingo išradimas Drakulą ir visą jo siaubūnų kompaniją paverčia žmonėmis, o Meivės vyrą Džonį iš žmogaus paverčia monstru! Visų savo vampyriškų galių netekęs Drakula kone išprotėja. Tuo tarpu Džonis mėgaujasi naujai įgytais sugebėjimais ir visai nepasiilgsta savo žmogiškojo gyvenimo. Vis tik po audringų diskusijų visa šeimyna nusprendžia bet kokia kaina panaikinti paslaptingojo Van Helsingo ginklo poveikį. Nebegalima gaišti nė minutės – nes artimiausiu metu nesuradus vaisto, pasikeitimai taps negrįžtami. O koks vampyras norėtų tapti žmogumi?! Gausi ir marga kompanija leidžiasi į tolimą kelionę aplink pasaulį, kad panaikintų siaubingąjį užkeikimą ir susigrąžintų savo tikruosius pavidalus.

Prie filmo dirmo

Selena Gomez

Mavis Dracula (voice)

Andy Samberg

Johnny Loughran (voice)

Kathryn Hahn

Ericka Van Helsing (voice)

Jim Gaffigan

Van Helsing (voice)

Steve Buscemi

Wayne (voice)

Molly Shannon

Wanda (voice)

David Spade

Griffin (voice)

Keegan-Michael Key

Murray (voice)

Brian Hull

Dracula (voice)

Asher Blinkoff

Dennis (voice)

Genndy Tartakovsky

Blobby (voice)


Warning: Attempt to read property "name" on null in /home/vamelt/domains/naujifilmai.com/public_html/wp-content/plugins/masvideos/includes/masvideos-movie-template-functions.php on line 1424

Derek Drymon

Režisierius
Filmas “Monstrų viešbutis: Aukštyn kojom (2022)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė

Monstrų viešbutis: Aukštyn kojom (2022)