Detalės

Metai:
Šalis:
Kino studija:

Informacija apie filmą

Nusikaltėlių pasaulyje sklando gandai apie paslaptingą, beprotiškai brangų ir mistinį pistoletą, kurį visi vadina “Meksikiečiu”. Niekas tiksliai nežino, iš kur atsirado šis pavadinimas, bet paslapčia įtaria, kad ginklo reikia ieškoti kaimyninėje Meksikoje. Tik nežinia, kas ką aplenks, kas ką apgaus – kuris pirmasis paims jį į rankas.

Žinoma, tai jaudina ir gerai žinomą nusikaltėlį Džerį Velbachą. Antikvarinių meno kūrinių kolekcionierius bei patyręs vagišius puikiai suvokia šio ginklo vertę. Iš kalėjimo neseniai išėjęs jaunuolis dėl Meksikiečio pasiryžęs padaryti bet ką. Netgi visiems laikams mesti nešvarius darbelius ir pradėti sąžiningą gyvenimą, koks labai patiktų jo mylimajai Samanta. Juk kiekviena nusikaltėlio mergina šventai tiki, kad vieną dieną JIS pasikeis.

Samantos visai nevilioja trankytis po smėlėtus Meksikos kaimus ir ieškoti to mistiško “Meksikiečio”. Todėl ji iškelia ultimatumą: aš arba Meksikietis. Džeris turi pasirinkti, kur jis keliaus: kartu su mylimąja į Las Vegasą, kur galės smagiai ir romantiškai linksmintis, rizikuodamas patekti į kerštingo mafijos boso rankas ar į Meksiką, kur, galbūt, suras pistoletą ir greitai praturtės, tačiau akimirksniu nutrauks santykius su Samanta.

“Meksikietis”, apie kurį jis taip aistringai svajoja, ar Samanta, kurią jis taip stipriai myli. Džerio galvoje tikras pragaras.

Pasitaręs su tėvu, jaunuolis apsisprendžia. Ir iškeliauja jis į “muilo operų” tėvynę Meksiką. Jo dideliai nuostabai, smėlėtuose kaimuose ilgai sugaišti neteko. Meksikietį jis surado greitai. O Samanta išvyksta į Las Vegasą.

Čia istorija galėtų ir baigtis. Galėtų, bet viskas dar tik prasideda. Samanta dar nežino, kad ją seka du žudikai, kuriuos nusamdė dvi visai skirtingos mafijos grupės. Patenkintas ir laimingas Džeris pradeda galvoti kaip čia pervežti “Meksikietį” per valstybinę sieną, bet netrukus įsitikina, kad mistiškas ginklas yra prakeiktas. Jeigu jį turi savo rankose, tai gali būti tikras, kad blogiausi dalykai gyvenime pasikartos dar blogesnėmis aplinkybėmis ir pasekmėmis.

Jis nusprendžia paskambinti savo mylimai draugei. Taip Džeris sužino baisią žinią. Samanta – pagrobta įkaitė. Ji pateko į mafijozo Lerojaus rankas, kuris turi su Džeriu senų sąskaitėlių. Nuo šio nusikaltėlio ištrūkti neįmanoma.

Grėsmingas, didelis ir plikai nusikirpęs nusikaltėlis gudrauja. Jis netikėtai pasirodo labai jausmingas. Samantai jis pataria, kaip ji galėtų pagerinti santykius su savo vaikinu. Tačiau klastingam mafijos tėvui visai ne meilė rūpi.

Prie filmo dirmo

Brad Pitt

Jerry Welbach

Julia Roberts

Samantha Barzel

James Gandolfini

Winston Baldry


Warning: Attempt to read property "name" on null in /home/vamelt/domains/naujifilmai.com/public_html/wp-content/plugins/masvideos/includes/masvideos-movie-template-functions.php on line 1424

Gore Verbinski

Režisierius
Filmas “Meksikietis (2001)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė

Meksikietis (2001)