Kompromatas (2022)

Kompromat (2022)

20222h 7mN-13,

Detalės

Metai:
Šalis:
Kino studija:

Informacija apie filmą

Nuo spalio 28 dienos kino teatruose tikrais įvykiais paremta jaudinanti ir įtraukianti drama – „Kompromatas“. Aukščiausio lygio režisūra, puiki lietuvių aktorių Mariaus Repšio, Vaidoto Martinaičio, Algirdo Latėno, Larisos Kalpokaitės žaviosios lenkų aktorės Joannos Kulig („Šaltasis karas“) vaidyba, sužavės visus, rimto ir kokybiško kino pasiilgusius žiūrovus. Pagrindiniam vaidmeniui režisierius pasikvietė vieną ryškiausių šių dienų prancūzų aktorių Gilles Lellouche.

Paskirtas vadovauti prancūzų aljansui Sibire, diplomatas Metju (akt. Gilles Lellouche) nedelsdamas imasi naujų pareigų. Pokyčiai karjeroje, galbūt, padės išspręsti šeimynines problemas ir išsaugoti santuoką. Tačiau visi planai, tikslai ir svajonės priverstos žlugti. Atstovaudamas Prancūzijos interesus ir kultūrą Sibiro gilumoje, doras ir sąžiningas Metju, net baisiausiame sapne negalėjo įsivaizduoti, kad supažindindamas vietinę bendruomenę su „prancūzišku menu“ bei sušokęs lemtingą šokį su žavia mergina gali atsidurti gerai žinomos savo žiaurumu federalinės saugos tarnybos (FSB) taikinyje.

Apkaltintas savo keturmetės dukters išžaginimu, Metju suimamas savo namuose Irkutske. Pamažu viskas tampa aišku, jis – FSB tarnybos ir vietinių oligarchų kompromato auka. Įspėtas, jog vis tiek bus pripažintas kaltu ir įkalintas, nepaisant beprasmės bylos, Metju priverstas kęsti žeminančias kančias tardymo izoliatoriuje.

Apsiginti neįmanoma, Prancūzijos valdžios institucijos bejėgės… Jam reikia apsispręsti – laukti teismo nuosprendžio Rusijos pragaro skylėje ar rizikuoti būti sušaudytam, bet pasinaudoti šansu ir pabėgti. Priėmus sprendimą bėgti – trauktis nebėra kur. Jis tampa ieškomiausiu tarptautiniu nusikaltėliu. Prasideda kova už gyvenimą – vienas prieš iki dantų ginkluotus FSB pareigūnus ir paskelbtą tarptautinę paiešką. Tapęs bėgliu Metju gali pasikliauti tik sėkme, savo protu bei paslaptinga nepažįstamąja, kuri rizikuodama savo gyvybe, jam padeda pačiose sudėtingiausiose situacijose. Tarp šių dviejų neeilinių asmenybių užsimezga ypatingas ryšys.

Filmas “Kompromatas (2022)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė

Kompromatas (2022)