Keršytojai. Altrono amžius (2015)

Avengers: Age of Ultron (2015)

Detalės

Kino studija:
Metai:
Šalis:

Informacija apie filmą

Geležinis žmogus – Tonis Starkas (akt. Robertas Downey‘is Jaunesnysis) – milijardierius, filantropas, mergišius ir technologijų genijus, sukuria dar vieną šedevrą – intelektualų ir itin galingą robotą Altroną. Tonio tikslai buvo kilnūs, tačiau naujasis jo kūrinys manė kitaip – jis tampa pasaulį užvaldyti trokštančiu monstru. Piktasis Altronas pasėja paniką visame pasaulyje. Jis toks rūstus ir stiprus, kad kelią jam užkirsti gali tik savo jėgas suvienyję drąsiausi žemės superherojai – Geležinis žmogus, Kapitonas Amerika, Toras, Juodoji našlė ir Sakalo akis. Bet, kad jiems būtų dar sudėtingiau – į veiksmą įsitraukia ir paslaptingi bei pavojingi naujokai Wanda Miximoff (akt. Elizabeth Olsen) ir Pietro Maximoff (akt. Aaronas Tayloras-Johnsonas). Visi kartu jie mėgins užgesinti Žemėje Altrono užkurtą pragarą.

Prie filmo dirmo

Robert Downey Jr.

Tony Stark / Iron Man

Chris Hemsworth

Thor Odinson

Mark Ruffalo

Bruce Banner / The Hulk

Chris Evans

Steve Rogers / Captain America

Scarlett Johansson

Natasha Romanoff / Black Widow

Jeremy Renner

Clint Barton / Hawkeye

James Spader

Ultron (voice)

Don Cheadle

James "Rhodey" Rhodes / War Machine

Elizabeth Olsen

Wanda Maximoff / Scarlet Witch

Paul Bettany

J.A.R.V.I.S. (voice) / Vision

Anthony Mackie

Sam Wilson / Falcon

Stan Lee

Stan Lee


Warning: Attempt to read property "name" on null in /home/vamelt/domains/naujifilmai.com/public_html/wp-content/plugins/masvideos/includes/masvideos-movie-template-functions.php on line 1424

Joss Whedon

Režisierius
Filmas “Keršytojai. Altrono amžius (2015)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė