Karibų piratai: Salazaro kerštas (2017)

Detalės

Kino studija:
Metai:
Šalis:

Informacija apie filmą

Džeko Sparou seno priešo – kraupiojo kapitono Salazaro, kuris kone vienintelis gyvas ištrūko iš Bermudų trikampio, dar vadinamo Velnio trikampiu, troškimas ir tikslas – nužudyti kiekvieną jūra plaukiantį piratą, įskaitant ir Džeką. Todėl piktasis Salazaras ant jų užsiundo mirtį nešančią piratų vaiduoklių armiją. Galimybė išvengti šių šmėklų kalavijų itin menka. Vienintelė išsiblaškėlio Džeko viltis – tai pirmam rasti galingiausią jūrų artefaktą – Poseidono trišakį, kuris suteikia galių valdyti visus vandenynus ir pasaulio jūras. Tačiau, kad rastų tą trišakį Džekui teks sudaryti neįprastą sąjungą su gražuole astronome Karina Smit ir jaunu bei ambicingu Karališkojo laivyno jūreiviu Henriu. Ar šiai trijulei pavyks įveikti Salazaro armiją ir likti gyviems?..

Prie filmo dirmo

Johnny Depp

Captain Jack Sparrow

Javier Bardem

Captain Armando Salazar

Geoffrey Rush

Captain Hector Barbossa

Kaya Scodelario

Carina Smyth

Kevin McNally

Joshamee Gibbs


Warning: Attempt to read property "name" on null in /home/vamelt/domains/naujifilmai.com/public_html/wp-content/plugins/masvideos/includes/masvideos-movie-template-functions.php on line 1424

Espen Sandberg

Režisierius
Filmas “Karibų piratai: Salazaro kerštas (2017)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė