Kapitonas Amerika: Pirmasis keršytojas (2011)

Captain America: The First Avenger

Detalės

Kino studija:
Metai:
Šalis:

Informacija apie filmą

Styvas Roždersas (akt. Chris Evans) – silpnas mažylis, gimęs Didžiosios depresijos metais vargingoje ir nepasiturinčioje šeimoje. Antrojo pasaulinio karo metu vaikinas svajojo apie karinę tarnybą, deja, ir čia jam koją pakišo sveikata. Liesas, silpnos sveikatos Styvas pripažįstamas netinkamas karo tarnybai. Nukabinusį nosį vaikiną užkalbina generolas Česteris Filipsas (akt. Tommy Lee Jones) ir pasiūlo savanoriškai dalyvauti moksliniame eksperimente. Bandymo metu paliegęs Styvo kūnas transformuojasi į raumeningą ir tvirtą, o pats vaikinukas tampa didvyriu – Kapitonu Amerika, apsiginklavusiu skydu ir ginančiu savo šalies piliečius.

Prie filmo dirmo

Chris Evans

Steve Rogers / Captain America

Tommy Lee Jones

Colonel Chester Phillips

Hugo Weaving

Johann Schmidt / Red Skull

Hayley Atwell

Peggy Carter

Sebastian Stan

James Buchanan 'Bucky' Barnes

Dominic Cooper

Dominic Cooper

Toby Jones

Dr. Arnim Zola

Neal McDonough

Timothy 'Dum Dum' Dugan

Stan Lee

General (uncredited)


Warning: Attempt to read property "name" on null in /home/vamelt/domains/naujifilmai.com/public_html/wp-content/plugins/masvideos/includes/masvideos-movie-template-functions.php on line 1424

Joe Johnston

Režisierius
Filmas “Kapitonas Amerika: Pirmasis keršytojas (2011)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė