Detalės

Metai:
Šalis:
Kino studija:

Informacija apie filmą

Dž. Edgaras (angl. J. Edgar) – 2011 m. Klinto Ystvudo režisuota ir prodiusuota biografinė drama apie ilgametį FTB vadovą Džoną Edgarą Huverį, vadovavusį tyrimų biurui 48 metus, iki pat savo mirties 1972 m. ir pergyvenusį savo poste 8 JAV prezidentus.

Filme Edgaras Huveris pasakoja savo biografui agentui Smitui apie savo ilgametę karjerą FTB vadovo poste, prisimindamas garsiausias bylas ir sunkumus, kuriuos jam teko įveikti kovojant su politikais, siekiančiais priversti FTB dirbti jiems.

Kadangi realiame gyvenime Huveris niekada nebuvo vedęs, filme pateikiama prielaida apie artimus jo santykius su savo ilgamečiu pavaduotoju Klaidu Tolsonu.

Prie filmo dirmo

Leonardo DiCaprio

John Edgar Hoover

Naomi Watts

Helen Gandy


Warning: Attempt to read property "name" on null in /home/vamelt/domains/naujifilmai.com/public_html/wp-content/plugins/masvideos/includes/masvideos-movie-template-functions.php on line 1424

Clint Eastwood

Režisierius
Filmas “J. Edgar (2011)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė

J. Edgar (2011)