Informacija apie filmą

Nuo pat civilizacijos pradžios, Apokalipsė buvo garbinamas: jis buvo pirmasis ir daugiausiai galių turintis mutantas Iksmenų visatoje. Per tūkstančius metų Apokalipsė sukaupė kone visų mutantų galias ir tapo nenugalimu bei nemirtingu. Pabudęs po daugybės metų ir išvydęs, kaip dabar atrodo pasaulis Apokalipsė baisiai nusivilia. Įsiutęs ir supykęs jis suburia galingų mutantų komandą, kad šie sunaikintų žmoniją ir sukurtų naują pasaulį, kuriame Apokalipsė būtų vienintelis valdovas. Kai Žemės likimas pakimba ant plauko, Raven, padedama Profesoriaus X, kartu su jaunaisiais Iksmenais turės sustabdyti neįveikiamą priešą ir apsaugoti žmoniją nuo visiško sunaikinimo.

Prie filmo dirmo

James McAvoy

Charles Xavier / Professor X

Jennifer Lawrence

Raven Darkholme / Mystique

Michael Fassbender

Erik Lehnsherr / Magneto

Oscar Isaac

En Sabah Nur / Apocalypse

Nicholas Hoult

Hank McCoy / Beast

Rose Byrne

Moira MacTaggert

Tye Sheridan

Scott Summers / Cyclops

Evan Peters

Peter Maximoff / Quicksilver


Warning: Attempt to read property "name" on null in /home/vamelt/domains/naujifilmai.com/public_html/wp-content/plugins/masvideos/includes/masvideos-movie-template-functions.php on line 1424

Bryan Singer

Režisierius
Filmas “Iksmenai: Apokalipsė (2016)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė