Esminis instinktas 2 (2006)

Basic Instinct 2 (2006)


Garsiojo erotinio, atviro ir intriguojačio trilerio - “Esminis instinktas” antroji dalis.

Detalės

Metai:
Kino studija:
Kitas pavadinimas: Basic Instinct 2: Risk Addiction (JAV)
Biudžetas: $70,000,000.00
Pajamos: $38,629,478.00
Rezultatai Lietuvoje: Pajamos: 142 tūkst. Lt. / Žiūrovų: 11 tūkst.

Informacija apie filmą

Painių detektyvinių romanų autorė Ketrina Tremel (akt. Sharon Stone) vėl pakliūna teisėsaugos akiratin. Praeityje rašytoja buvo pagrindinė įtariamoji žmogžudystės byloje. Tąsyk jai pavyko išnešti sveiką kailį, tačiau policija tokių dalykų nepamiršta.


Žmogžudystė, kuria buvo kaltinama Ketrina, atrodė tarsi nukopijuota nuo jos knygų. O pati Ketrina neatrodė tarsi būtų nekalta avelė. Jos žavesys, aštrus protas ir šaltais žiburiukais blykčiojančios akys sakyte sakė, kad su šia moterimi geriau nejuokauti. Bendraujant su Ketrina, neapleisdavo jausmas, kad ji tobulai manipuliuoja aplinkiniais.


Po kelerių metų Londone nužudomas garsus sportininkas. Jo draugijoje keletą kartų buvo pastebėta ir seksualioji detektyvų rašytoja. Ketrina, jau turėjusi nemalonumų su teisėsauga, ir vėl tampa pagrindine įtariamąja. Bylą tirti paskiriamas detektyvas Rojus Vašburnas (akt. David Thewlis). Nors neturi jokių tiesioginių įrodymų, jis nujaučia, jog Ketrina gali būti prikišusi nagus prie sportininko žūties.


Detektyvas Vašburnas nusprendžia į pagalbą pasikviesti psichiatrą – kriminalistą Maiklą Glasą (akt. David Morrissey). Psichiatro užduotis – įvertinti Ketrinos asmenybę ir išsiaiškinti, ar ji galėjo nužudyti sportininką.


Tačiau tai ne taip paprasta. Ketrina – be proto seksuali, tačiau žiauriai šalta, emocijas ir situacijas puikiai kontroliuojanti moteris. Talentinga detektyvų autorė tobulai išmano savo amatą ir gali tuo bet kada pasinaudoti. O gal jau ir pasinaudojo – labai jau neaiškiomis aplinkybėmis buvo nutraukta ankstesnioji byla…


Maiklas nė nepastebi, kaip žavi pagrindinė įtariamoji itin mėgstanti klasikiniu tapusį įrankį – ledo kirtiklį – įtraukia jį į žaidimą „katė – pelė“. Ketrina erzina jį miglotomis užuominomis, bet nieko aiškaus nepasako, audrina jo vaizduotę ir seksualiai provokuoja. Ji stumia ir traukia vyrą prie savęs vienu metu. Ir iš pasalų rezga melo voratinklį, kuriame vis stipriau įsipainioja Maiklas.


Psichiatras nė nepajunta, kaip atsiduria ties kryžkele, kurioje jo pasirinkimas nulems visą likusį gyvenimą. Staiga Maiklas suvokia, jog kelio atgal nėra ir belieka pasikliauti instinktais. Kuris iš jų – esminis ?

Prie filmo dirmo


Warning: Attempt to read property "name" on null in /home/vamelt/domains/naujifilmai.com/public_html/wp-content/plugins/masvideos/includes/masvideos-movie-template-functions.php on line 1424

Filmas “Esminis instinktas 2 (2006)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė