Detalės

Metai:
Šalis:
Kino studija:
Rezultatai Lietuvoje: Pajamos: 6 tūkst. Lt. Žiūrovų: 480

Informacija apie filmą

Tai turėjo būti eilinis patikrinimas, tačiau viskas baigėsi žiauriu nusikaltimu. Specialaus policijos būrio naujokas Rafaelis Dydas (akt. LL Cool J) kartu su savo vyresniu partneriu, seržantu Frensiu Lazerovu (akt. D. McDermottas), įsiveržia į žinomo nusikaltėlio Ruko buveinę. Stengtasi neveltui: kokainas, ginklai ir įspūdinga pinigų suma – toks radinys pradžiugina pareigūnus. Tačiau Lazerovas nė neketina apie tai rašyti savo raporte. Jis liepia Dydui paimti pinigus ir narkotikus, o nusikaltėliams Rukui ir Isajai – laikyti liežuvį už dantų. Rukas pasipriešina ir sumoka už tai gyvybe. Seržantas Lazerovas ketina nušauti ir Isają, tačiau jį užstoja naujokas Dydas. Isaja lieka gyvas, bet tampa atpirkimo ožiu – jis apkaltinamas savo bendrininko nužudymu.

Korumpuotų „angelų sargų“ darbeliai būtų likę neatskleisti, jei ne šia byla susidomėjęs jaunas, ambicingas žurnalistas Džošas Polakas (akt. J. Timberlake’as). Nepaisydamas policijos trukdymo, savo boso protestų, rizikuodamas netekti darbo, Polakas pradeda tyrimą. Jam pavyksta įkalbėti Isają papasakoti visą tiesą, tačiau jaunas žurnalistas dar nesuvokia, į kokį gyvačių lizdą įžengė. Netrukus Isaja nužudomas kalėjime, o pats Polakas ir jo mergina žiauriai sumušami prie naktinio klubo. Džošo šefas, patyręs žurnalistas Ešfordas (akt. M. Freemanas) suvokia, kad jo reporteris stojo skersai kelio įtakingiems korumpuotiems pareigūnams ir jam gresia mirtinas pavojus. Polakas išvažiuoja iš miesto, tačiau Lazerovas aptinka jo slėptuvę. Ar pavyks žurnalistui išvengti mirties ir atskleisti juodus nusikaltėliais tapusių policininkų darbelius? Netrukus jis sulaukia netikėto sąjungininko: reporterio pusėn stoja žmogus, kurio užduotis – jį nužudyti.

Ryškios Holivudo žvaigždės – „Oskarų“ laureatai Kevinas Spacey ir Morganas Freemanas, populiarus dainininkas Justinas Timberlake‘as ir reperis LL Cool J – sukrečiančioje, kupinoje įtampos kriminalinėje istorijoje, besirutuliojančioje mieste, kuriame įstatymą sutrypė tie, kas privalėjo jį saugoti.

Prie filmo dirmo

Filmas “Edisonas (2005)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė

Edisonas (2005)