Detalės

Metai:
Šalis:

Informacija apie filmą

Leonardas Di Kaprio, Elen Barkin (“Baimė ir neapykanta Las Vegase”) ir Robertas De Niro vaidina Tobiaso Vulfo (Tobias Wolff) autobiografinio romano ekranizacijoje, tad visi įvykiai filme – tiesa.

This Boy’s Life

Tobio, arba Džeko (akt. Leonardo Di Kaprio), kaip jis save vadina, tėvai išsiskyrė. Jo broliukas apsigyveno su tėčiu, o Tobis liko su mama (akt. Elen Barkin) ir nė kiek nesigailėjo. Jiedu gyveno šauniai. Tiesa, niekur ilgai jie neužsibūdavo, nuolat keliaudavo iš vienos valstijos į kitą ieškoti geresnio gyvenimo ar tiesiog – nuotykių. Ir vieną gražią dieną Tobis su Kerolain atvyko į mažą Konkrito miestelį. Čia jų gyvenimas pasikeitė, mat Tobio mama ištekėjo už Dvaito (akt. Robertas De Niro). Jis nuo pat pradžių nepatiko Tobiui – nuolat pamokslavo, apgaudinėjo ir netgi mušė. Pagaliau Tobis nebeištvėrė…

Prie filmo dirmo

Filmas “Berniuko gyvenimas (1993)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė

Berniuko gyvenimas (1993)