Beldimas į trobelę (2023)

Knock at the Cabin (2023)

Žymos:

Informacija apie filmą

Po to, kai kino žiūrovus šokiravo su paplūdimyje itin staigiai senstančia šeima filme „Senatvė“ (angl. „Old“) ir pristatė šiurpų kūdikį mini seriale „Tarnaitė“ (angl. „Servant“), režisierius M. Night Shyamalan dabar nori atkreipti dėmesį į atokią trobelę ir keturis nepažįstamus žmones, terorizuojančius jos nuomininkus. Visa tai galima pamatyti pasirodžiusiame pirmame psichologinio siaubo trilerio „Beldimas į duris“ (angl. „Knock at the Cabin“) anonse, prikeliančiame į gyvenimą autoriaus Paul G. Tremblay siaubo romaną „Trobelė pasaulio gale“ (angl. „The Cabin at the End of the World“).


Filme, kaip ir knygoje, pasakojama apie du tėčius, kurie atvyksta su savo vaiku į atokią trobelę atostogauti, o vėliau juos aplanko ir paima įkaitais ketveriukė žmonių, reikalaujančių, kad tėvai padarytų neįmanomą pasirinkimą. Jų teigimu, jei tėvai to nepadarys, ateis apokalipsės metas.


Psichologinio siaubo trilerio „Beldimas į duris“ anonsas nepaaiškina ar šie įsibrovėliai sako tiesą. Galbūt tai tik kliedesiai? O jei jie sako tiesą? Koks yra šis baisus sprendimas, kurį tėvai turi priimti? Visa tai paaiškės kai vizionieriaus režisieriaus filmas „Beldimas į duris“ pasirodys Lietuvos kino teatruose 2023 metų vasario 3 dieną.

Prie filmo dirmo


Warning: Attempt to read property "name" on null in /home/vamelt/domains/naujifilmai.com/public_html/wp-content/plugins/masvideos/includes/masvideos-movie-template-functions.php on line 1424

Silver Screen Partners II

Filmas “Beldimas į trobelę (2023)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė

Beldimas į trobelę (2023)