Detalės

Metai:
Šalis:
Kino studija:
Kitas pavadinimas: Reviens-moi (France)

Informacija apie filmą

Atonement. Filmo veiksmas vyksta 1935 metais, prieš pat Antrąjį pasaulinį karą. Trylikametė Briona Tallis turi labai turtingą vaizduotę. O jos vyresnioji sesuo Cecilia ir liokajų sūnus Robbie turi slaptą romaną. Vieną dieną mergina tampa paslaptingos scenos tarp pusseserės Lolos ir Robbie liudininkė, o tada ši mergina išprievartaujama. Brionė, pati susukusi nesuprantamą istoriją, dėl to kaltina savo mylimą vyresniąją seserį. Tėvai, nesuprasdami, perduoda Robbie valdžiai. Dėl to tarp Cecilijos ir likusios šeimos įsiplieskia nesutaikomas priešiškumas, berniukas uždaromas už grotų, o tikrasis nusikaltėlis ramiai vaikšto laisvėje. Ar Talisai pavyks išsiaiškinti tiesą, įsimylėjėliai susiras vienas kitą, o Brionė galės užsitarnauti sesers atleidimą ir atsikratyti sąžinės graužaties – laiko klausimas.

Prie filmo dirmo

Keira Knightley

Cecilia Tallis

James McAvoy

Robbie Turner

Romola Garai

Briony Tallis (Age 18)


Warning: Attempt to read property "name" on null in /home/vamelt/domains/naujifilmai.com/public_html/wp-content/plugins/masvideos/includes/masvideos-movie-template-functions.php on line 1424

Joe Wright

Režisierius
Filmas “Atpirkimas (2007)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė

Atpirkimas (2007)