Arklių užkalbėtojas (1998)

The Horse Whisperer (1998)

19982h 50mN-13,

Detalės

Metai:
Šalis:
Kino studija:

Informacija apie filmą

Per vieną nelemtą pasijodinėjimą keturiolikmetė Greisė MakLin smarkiai nukentėjo. Mergaitė kenčia fiziškai ir dvasiškai, nes ją numetė numylėtinis arklys Piligrimas. Supratusi, kad mergaitės ir arklio likimai yra glaudžiai susiję, Greisės motina, įtakingo žurnalo redaktorė, ima ieškoti žmogaus, vadinamo „arklių užkalbėtoju“.


Jis gali išgydyti visus arklius. Netrukus ji išgirsta apie Tomą Bukerį, kuris dėl savo sugebėjimų bendrauti su arkliais, jau tapo gyva legenda. Motina kartu su Greise bei Piligrimu išvyksta ieškoti pagalbos į Montaną. Taip tarp švelnaus arklininko ir išsilavinusios moters užsimezga meilė. Graži meilė, kuri gali baigtis tragiškai.

Prie filmo dirmo

Sam Neill

Robert MacLean

Dianne Wiest

Diane Booker

Chris Cooper

Frank Booker

Cherry Jones

Liz Hammond


Warning: Attempt to read property "name" on null in /home/vamelt/domains/naujifilmai.com/public_html/wp-content/plugins/masvideos/includes/masvideos-movie-template-functions.php on line 1424

Robert Redford

Režisierius
Filmas “Arklių užkalbėtojas (1998)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė

Arklių užkalbėtojas (1998)