Scot Williams

Aktorius

2014

Redirected (2014)

- Michael

Scot Williams (g. 1972 m. lapkričio 29 d.) yra anglų aktorius, rašytojas ir scenos, kino ir televizijos prodiuseris.

Kaip aktorius Williamsas debiutavo kine 1994 m. Iaino Softley filme „Backbeat“, kuriame atliko originalaus „The Beatle“ būgnininko Pete’o Besto vaidmenį. Vėliau jis sužinojo, kad yra tolimas velionio Alūno Oweno giminaitis, kuris 1964 m. gavo akademijos apdovanojimo nominaciją už savo „The Beatles“ scenarijų „A Hard Day’s Night“.

1995 m. Williamsas atliko pagrindinį Shauno Caine’o vaidmenį Jonathano Harvey spektaklyje Rupert Street Lonely Hearts Club. Spektaklio premjera įvyko Londono Donmaro sandėlyje, o vėliau buvo perkelta į The Criterion Theatre, Piccadilly.

1996 m. jam buvo suteiktas Joe Gloverio vaidmuo galingoje televizijos dramoje Hillsborough. Legendinio Jimmy McGoverno sukurtas filmas Hillsborough buvo pagrįstas 1989 m. futbolo stadiono katastrofa, kai neteisėtai žuvo 96 Liverpulio futbolo klubo sirgaliai, o jį režisavo BAFTA ir Emmy laimėtojas Charlesas McDougallas. Ji laimėjo daugybę apdovanojimų visame pasaulyje, įskaitant 1997 m. geriausios vienos dramos BAFTA apdovanojimą.

1999 m. jis kartu su Lisa Stansfield, Rita Tushingham ir Aleksejumi Sayle atliko „Buddy“ vaidmenį muzikinėje „komedijoje“ „Swing“, taip pat „Patricko Callaghano“, vienakočio informatoriaus, priklausomo nuo heroino, vaidmenį žiaurioje „Liverpool“ kriminalinėje „dramoje“. Vienas. Vaidindamas vienakojį herioną, škotas pasakė: „Tai buvo vaidmuo, kurį man buvo lemta atlikti“.