Naomi Watts

Aktorius

2011

J. Edgar (2011)

- Helen Gandy

Naomi Watts gimė 1968m. rugsėjo 28d. Anglijoje, o užaugo Ausralijoje. Naomi tėvas buvo grupės Pinf Floyd garso operatorius ir mirė, kai jai buvo septyneri. Po trumpų pasirodymų reklamose, Naomi gauna pirmąją rolę filme “For love alone” (1986). Naomi savo būsimąją geriausią draugę Nicole Kidman sutinka kai abi filmuojasi bikini reklamai. Watts savo karjerą tęsė pasirodydama Australijos mini serialuose. Viename iš serialų – “Bridges of Christ” (1991) ji nusifilmuoja kartu su Oskaro laureatais Russell’u Crowe bei Brenda Fricker.

Naomi bemaž 15 metų dirbo aktore, kol užsidirbo savo pirmąjį pripažinimą, kaip geriausia naujokė, David’o Lynch’o filme – “Mulholland Drive” (2001). Ji parodė didelius gabumus šioje srityje ir pelnė pagarbą. Naomi galutinai užsitikrino žvaigždės statusą pasirodydama filme “The ring” (2002). Dėka šio filmo, Watts atsidūrė dėmesio centre. 2003 Naomi nusifilmuoja juostoje “21 grams”. Daugelio žmonių teigimu, pastarasis filmas Naomi suteikė daugiau, nei kad suteiktų Oskaro statulėlė – ji turi nenuginčijamą teisę vadintis geriausia tos kartos aktore.

Naomi yra vegetarė. Jos mobiliojo telefono melodija yra grupės Pinf Floyd daina – “Money”. Mėgstamiausios Watts aktorės yra Meryl Streep, Jodie Foster ir Julianne Moore. Iš muzikos atlikėjų, Naomi išskiria Fiona Apple, Coldplay, Bjork, Radiohead.

Asmeninis gyvenimas

Naomė nebuvo ištekėjusi. Karjeros pradžioje ji palaikė artimus ryšius su režisieriumi Stephenu Hopkinsu, vėliau – su aktoriumi Heathu Ledgeriu.

2005 m. ji susipažino su aktoriumi Lievu Schreiberiu . 2007 m. jiedu susilaukė pirmo sūnaus Alexandre „Sasha“ Pete, o 2008 m. – Samuelio „Sam“ Pete. 2016 m., po 11 kartu praleistų metų, Naomė ir Lievas išsiskyrė.

Po vaidmens filme „The Painted Veil“ 2006 m. aktorė susidomėjo budizmu ir tapo vegetare.