Catherine Zeta-Jones

Aktorius

2013

Šalutinis poveikis (2013)

- Dr. Victoria Siebert
2003

Sinbadas: Septynių jūrų legenda (2003)

- Marina (įgarsinimas)
2004

Oušeno dvyliktukas (2004)

- Isabel Lahiri

Aktorei Catherinai Zetai-Jones šlovė pradėjo šypsotis tuo metu, kai ją pastebėjo garsusis Stevenas Spielbergas televiziniame mini seriale “Titanikas”. Ir kas galėtų atsispirti ugniniam aktorės žvilgsniui…To nepajėgė ir pats Spielbergas, padėjęs aktorei gauti vaidmenį Holivudo juostoje “Zoro kaukė” ( 1998 ), kur Catherine vaidino Antonio Banderaso herojaus mylimąją. Šis vaidmuo atvėrė gražuolei kelią į aukštumas – ji buvo pakviesta vaidinti juostoje “Spąstai” ( “Entrapment” ) kartu su Seanu Connery; kiek vėliau ji nusifilmavo filme “Šmėklos” ( “The Haunting’ ) kartu su Liamu Neesonu ir Lili Taylor, filme “Amerikos numylėtiniai’ su Julia Roberts bei kritikų išgirtame filme “Traffic” kartu su dabartiniu vyru Michaelu Douglasu.

Dar iki vaidmens nuotykių filme “Zoro kaukė” Catherine Zeta-Jones nuo 15 metų vaidino teatre ir televizijoje. Populiaria ji tapo Anglijoje, tačiau ją viliojo Holivudas. Iki susitikimo su Spielbergu, vaidmenis jai pavykdavo gauti tik televiziniuose filmuose ir tik Anglijoje. Ji vaidino serialuose “the 42nd Street”, “The Darling Buds of May” ir kt.

Jos tėvai – darbininkai. Catherine – jų vienintelė duktė, gimusi 1969-ais m. rugsėjo 25 d. mažame žvejų kaimelyje, Velse. Vaidinti mergaitė pradėjo nuo 11 metų. Catherine turi du brolius – Lyndon’ą ir David’ą. Catherinos senelių vardai buvo Catherine ir Zeta. Tokia yra garsiosios žvaigždės vardo kilmė.

Dabar, praėjus vos 5 metams po sėkmės juostoje “Zoro kaukė”, Catherine Zeta-Jones yra viena garsiausių Holivudo aktorių; jos gyvenimą kartu su garsiuoju Michaelu Douglasu seka spauda; jos nuotraukos puošia garsiausius pasaulio žurnalus; ji kviečiama į populiariausias TV laidas, o kiekvienas režisierius svajoja apie Catherine savo filme, nes tai – sėkmės ženklas…