Cameron Diaz

Aktorius

2002

Niujorko gaujos (2002)

- Jenny Everdeane
2013

Patarėjas (2013)

- Malkina

Aukšta, nepaprastai žavi mėlynakė blondinė Cameron Michelle Diaz gimė 1972 m. rugpjūčio 30d. San Diege. Tėvas Kubos amerikietis, o motina kilus iš Vokietijos. Cameron save apibūdina kaip nuotykių ieškotoją, nepriklausomą ir stiprią asmenybę. Būdama 16 metų Diaz meta mokyklą ir pradeda dirbti modeliu. Ji tampa savarankiška ir pastaruosius penkerius metus gyvena tokiose valstybėse kaip Japonija, Australija, Meksika, Marokas ir Prancūzija. Į Kaliforniją grįžo būdama 21 ir čia dirbo modeliu iki pirmojo ir ganėtinai didelio vaidmens filme “The Mask” (1994). Jos didelei nuostabai ir nepaisant to, kad neturėjo jokios patirties vaidyboje, ji gerai suvaidino šiame filme kartu su Jim’u Carrey.


Kitus trejus metus Cameron tobulino savo vaidybos įgūdžius mažo biudžeto filmuose: “The last supper” (1995), “Feeling Minnesota” (1996), “Head above water” (1996). Kartu su filmu “My best friend’s wedding” (1997), Diaz grįžta į didžiuosius ekranus. Šiame filme Cameron vaidino kartu su kino “veterane” Julia Roberts. Cameron užsidirba pilnavertės žvaigždės statusą 1998 m. suvaidindama filme “There’s something about Mary”. 2000 m. kartu su Drew Barrymore ir Lucy Liu, Diaz vaidina filme “Charlie’s angels”. Kitais metais Cameron susižavi jaunesne publika ir įgarsina princesę Fioną filme “Šrekas”.


Jos vardas matomas praktiškai visuose seksualiausių aktorių topuose. Cameron yra labai prietaringa. Ji tapo antrąja aktore (po Julia’ios Roberts), kuri už vaidmenį filme gauna 20 milijonų JAV dolerių.