Cam Gigandet

cam Joslin Gigandet yra amerikiečių aktorius, kurio vaidmenys buvo „Twilight“, „The O.C.“, „Never Back Down“ ir „Burlesque“. 2003 m. Gigandetas debiutavo kaip svečias televizijos seriale „Crime“ CSI: Crime Scene Investigation. 2004 ir 2005 m. Gigandetas tęsė savo televizijos karjerą, atlikdamas pastebimus pasikartojančius vaidmenis tokiose televizijos laidose kaip „The Young“ ir „The Restless“ ir „Jack and Bobby“.

2006 m. Gigandet sėkmingai dalyvavo Kevino Volchoko vaidmens atrankoje Fox paauglių dramos televizijos seriale „The O.C.“. 2007 m. gruodį „Summit Entertainment“ paskyrė Gigandetą planuojamoje Stephanie Meyer perkamiausios vampyrų knygų trilogijos „Saulėlydis“ (serialo) ekranizacijoje. 2008 m. Gigandet laimėjo apdovanojimą už „One to Watch“ per 10-ąjį kasmetinį „Young Hollywood Awards“ apdovanojimą.

Gigandet ir jo mergina Dominique Geisendorff 2009 m. balandžio 14 d. susilaukė dukters Everleigh Rae Gigandet. 2011 m. pradžioje duodamas interviu jis pavadino Geisendorff savo „žmona“.