Aistis Mickevičius

Aistis Mickevičius (g. 1976 m. gegužės 1 d. Vilniuje) – aktorius, radijo laidų ir renginių vedėjas, TV projektų dalyvis, kvapų ir vizualinis menininkas, parfumeris, nišinės autorinės parfumerijos prekinio ženklo kūrėjas.

Šeima
Sesuo Agnė Mickevičiūtė-Butienė, sporto trenerė. Tėvai – Arūnas ir Galina Mickevičiai.

Biografija
Gimė Vilniuje, čia baigė vidurinę mokyklą.

Lietuvos teatro ir muzikos akademijoje baigė aktoriaus meistriškumo studijas (kurso vadovė Dalia Tamulevičiūtė).

Kaip laisvai samdomas aktorius vaidino Lietuvos Nacionaliniame dramos teatre. , Valstybiniame Jaunimo, Oskaro Koršunovo, Valstybiniame Vilniaus Mažajame, “Domino” teatruose. Jis taip pat rašo renginių, reklamų ir TV laidų scenarijus (TV3), veda renginius. Ilgus metus Aistis Mickevičius garsino animacinius ir meninius filmus (LNK).

2005 – 2014 metais dirbo radijo stotyje M-1. Iš pradžių su kolega Mindaugu Stasiuliu vedė vakarinę laidą jaunimui “Čia mano pyyp…”, kur ėmė kalbėti įvairių personažų lūpomis. Taip atsirado dizaineris Žužu, suvalkietis Ramūnas ir pensininkas Vydas, dažnai pasirodęs kartu su Saulėnu (Mindaugas Stasiulis) kaip parodijų grupė „Čiulpuonėliai“. Nuo 2009 metų kovo iki 2014 metų kovo kartu su Mindaugu Stasiuliu vedė rytinę programą „M-1 ryto šou”.

Aistis Mickevičius yra dalyvavęs daugybėje televizijos projektų.

Taip pat Aistis Mickevičius yra žinomas kita savo veikla. Jis vizualinis ir kvapų menininkas, dalyvauja įvairiuose projektuose, rengia parodas.

2011 metais įregistravo ir pristatė savo nišinės autorinės parfumerijos prekinį ženklą “FUMparFUM”. 2021 m. šis prekinis ženklas iš Lietuvos pirmą kartą buvo pristatytas tarptautinėje meninės parfumerijos parodoje “Pitti Fragranze” Florencijoje.

2016 metais Aistis Mickevičius išleido pirmąją lietuvišką knygą apie parfumeriją – “Kvepalai” (leidykla “Obuolys”). 2021 metais pasirodė antrasis, papildytas, šios knygos leidimas.

2017 m. Žinių Radijo eteryje vedė pokalbių laidą “Ačiū, kad pakvietėte”.

2021 m. išleido poezijos ir karikatūrinės grafikos knygą “Būtasis laikas” (leidykla “Obuolys”).